השקעות המונים בנדל”ן(real estate crowdfunding), פתאום אתה שומע את המושג הזה בכל מקום- בכתבות בטלוויזיה, במאמרים וגם בשיחות עם חברים.

התחלנו לברר ולהתעניין והתמונה החלה להתבהר; השקעות המונים הן דרך חדשה יחסית ופשוטה  בה חברות יכולות לגייס כסף מהרבה אנשים באופן מהיר תמורת מניות. השקעות אלו פותחות דלת לאנשים פרטיים שאינם אנג’לים או קרנות להשקיע בפרויקטים ומיזמים.

השקעות המונים בנדלן פועלות ומטיבות עבור כל הצדדים: למשקיעים שיכולים להשקיע את הכסף שלהם בצורה חכמה, לקבל מניות ורווחים (בנדל”ן מדובר על תשואות, רווחים משכר דירה או ממכירה) ולחברות שיכולות לקדם את העסק שלהן מהר יותר ולעבוד עם תזרים מהיר וזמין. 

 

קטע וידאו זה(8:11) חושף בפניכם דרך נוספת לגייס כסף או להשקיע באמצעות פלטפורמות למימון המונים בנדל”ן.
הפלטפורמות האלו נכנסות לישראל ומשנות את כל מה שהכרנו בעולם השקעות.

הפלטפורמות להשקעות המונים נדל"ן הטובות ביותר

אז אם החלטתם להצטרף להשקעת המונים בנדל”ן? אלו הם ארבעת אתרי ההשקעות הטובים והפופולאריים ביותר בארצות הברית, נכון להיום:

fundrise.com – האתר פועל מאז שנת 2012 וכיום מנהל 18 נכסים בשווי של 1.4 מיליארד דולר. רוב הנכסים הם בתחום הנדל”ן המניב, אך יש גם כמה נכסים פרטיים.

הסכום המינימאלי להשקעה עומד על 500 דולר. החיסרון של האתר הוא שהמשקיע לא יכול לבחור פרויקט מסוים להשקעה. למשקיעים חדשים, כך האתר טוען, הדיבידנדים השנתיים עומדים על 8%.

realtymogul.com – האתר פועל משנת  2012 ומנהל 350 נכסים בשווי מוערך של מיליארד דולר בנדל”ן מניב, מסחרי ופרטי. באתר זה, הסכום המינימאלי להשקעה עומד על 1,000 דולר וניתן לבחור את הנכס להשקעה. הדיבידנדים משולמים למשקיעים כל רבעון.

groundfloor.us –  האתר פועל מאז שנת 2013 ועד היום גויסו השקעות  מעל ל- 10 מיליון דולר בעסקאות נדל”ן למגורים בלבד. הסכום המינימאלי להשקעה עומד על 100 דולר וניתן לבחור את העסקה בה תרצה להשקיע. החברה שעומדת מאחורי האתר בעלת וותק של מעל 100 שנים בהשקעות בנדל”ן למגורים בארצות הברית. על פי האתר, הדיבידנדים משולמים למשקיעים בגובה 10 אחוזים ומשולמים למשקיע לאחר החזר ההלוואה.

richuncles.com – מדובר באחת החברות הותיקות בתחום השקעות המונים והיא פועלת בשוק הנדל”ן הקמעוני והמשרדים מאז שנת 2006. הסכום המינימאלי להשקעה עומד על 500 דולר ואין למשקיע אפשרות לבחור את הפרויקט אלא להשקיע “בבריכה עיוורת” (כך על פי האתר).  עד כה השקיעה החברה ב- 36 פרויקטים למגורים. האתר מציין ומדגיש כי כל הפרויקטים שלהם נרכשים על ידי המשקיעים רק לאחר סיום תהליך הבנייה (כדי שלא יקרה מצב שהפרויקט מומן אך לא הושלם/ אושר).

לסיכום,

לא צריך להיות מיליונרים בשביל להשקיע בנדל”ן מסחרי, קמעוני או למגורים בארצות הברית. הדיבידנדים בכל האתרים נעים בין 7 ל- 10 אחוזים בשנה או בתום הפרויקט. אם זאת, חשוב לזכור כי כל האתרים גובים גם “דמי רכישה” וגם תשלום חודשי מהמשקיעים- כך שבמידה ומדובר בהשקעה בסכומים נמוכים, כך גם התשואה והרווחים יהיו נמוכים ובהתאם- אך עדיין מדובר באפיק השקעה משתלם במיוחד.

אולי תרצה לקרוא גם על:

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מיזמים נבחרים

לדעת איזו השקעה מתאימה לך? לחץ על התמונה
השקעה במנהטן
קרן השקעות p2p של הלמן אלדובי

Exitvaly - להשקיע חכם בסטרטאפ מנצח

logo
לחץ כאן- והתחל לעקוב אחרי המומחים הטובים בעולם בשוק ההון.

קורסים אונליין בתחומי ההשקעות והפיננסיים

קורס אונליין לבינה עסקית
קורס אונליין במסחר באופציות בשוק ההון האמריקאי
קורס אונליין במסחר בנפט
קורסים אונליים באתר myco

רשתות חברתיות

קטגוריות

קטגוריות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
   הרשמה לניוזלייטר
דילוג לתוכן