לדעתי, אין משהו בימינו שאינו חושב על הכנסה פסיבית. מנוחת הלוחם אם אפשר לכנות זאת כך. הכנסה הנובעת מתזרים מזומנים המתקבל על בסיס קבוע, בדרך כלל אינה דורשת מאמץ ואם כן הוא חד פעמי וממוקד. איך מייצרים מצב מסוג זה, או איך לא מפספסים הזדמנות הנקראת בדרכינו? חברת WeSocial  המתמחה בהשקעות אלטרנטיביות תסייע במדויק, צעד אחר צעד איך לעשות זאת נכון

הכנסה פסיבית – ללא תלות בדבר

בשנים האחרונות נוצרה מן תחושה שהכסף יכול לזרום אלינו בקלות, ללא מאמץ ופשוט צץ בחשבון הבנק שלנו. ובמילים אחרות לעבוד פחות ולהרוויח יותר. לא מעט פרסומים של קורסים ממוקדים וסדנאות קצרות קופצים לנו מול העניים ומעניקים את התחושה שהנ”ל יכול לקרות בלחיצת כפתור, מסך מחשב וסבלנות לצפייה בתוכן המיוחל, האמנם? אדייק עבורכם את המונח “פסיבית” – לאחר עבודה כלשהי, משלב מסוים העסק מתחיל להיות רווחי. לדוגמא גם אם ברשותכם נכס דיגיטלי, עדיין עד שתגיעו לשלב שהזמנות נכנסות לאתר ללא כל התערבות חיצונית, למעט שינויים תקופתיים וקבלת החלטות בפועל על סמך דוחות או תובנות, סביר להניח שזה ייקח זמן. ולא בהכרח מעט זמן. יש כל מיני אפשרויות לייצר הכנסה פסיבית, למשל, השכרה, נכסים דיגיטליים או פעילויות דיגיטליות וכל פעילות עסקית שבה בעל הרווחים אינו משתתף באופן מהותי במהלך השנה. כל פרט יכול למצוא את עצמו בבחירת המסלול המתאים לו. יש אנשים שכירים שמבחינתם תוספת של 3000 ₪ בחודש מסדרת אותם ולא זקוקים למעבר. יש אנשים שמבחינתם זוהי דרך חיים, להגיע למצב של נכסים מניבים המכניסים מדי חודש סכום כסף המאפשר לפרט להתקיים ללא תלות בדבר.

דרך חיים אחרת

נאמר בפשטות כי זוהי הכנסה המגיעה על בסיס קבוע ממקור אחד או יותר ודורשת מינימום מאמץ או השקעה חד פעמית. בהחלט שינוי בתפיסת העולם הקונבנציונלית. אפשר בהחלט אחרת, בעיקר לאור העבודה שאין הלימה בין השכר הממוצע בארץ ליוקר המחייה. נראה כי האינטרנט פתח אפיק חדש לחשיבה יצירתית וליצירת כסף. מעוניינים לדעת יותר? צרו קשר עם WeSocial . נציגי החברה הם בתחום עיסוקם, ויסייעו לכם רבות.

רוצה להתייעץ הנושא הכנסה פסבית?

אולי יעניין אותך גם...
חושבים על העתיד כחול 970*250 ב'
בדוק בחינם את זכאותך לדרכון פורטוגלי

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מיזמים נבחרים

השקעה במנהטן

Exitvalley - להשקיע חכם בסטרטאפ מנצח

logo
התחל לעקוב אחרי המומחים
הטובים בעולם בשוק ההון.

השקעה פיננסית כנגד בטוחה

Fiverr - שירות פרילנסרים לעסקים

הצטרפו לדף העסקי בפייסבוק

רשתות חברתיות

קטגוריות

נושאי האתר
קטגוריות
גלילה לראש העמוד
   הרשמה לניוזלייטר
דילוג לתוכן