דברו איתנו:
074-7029965

ההגדרה היבשה של קרן השקעה היא: קרן שמוקמת למטרה של ביצוע השקעות. הכספים מגויסים ממשקיעים פרטיים, לרוב הם יהיו בעלי הון רב, וגם מגופים מוסדיים פיננסים כמו בנקים, בתי השקעות חברות ביטוח ועוד. זהו נושא מרתק, עם מגוון סוגים של קרנות. על מנת להבין בתחום ולדעת איך לשחות בו הכי נכון רצוי להיוועץ עם אנשי המקצוע המתאימים לכך. חברת WeSocial בהחלט המקום ללמוד מהם ולהחכים בתחום ועל הדרך לקבל את השירות הטוב ביותר.

קרנות השקעה – מהם הסוגים שיש?

קרנות השקעה החלו את דרכן לאחר מלחמת העולם השנייה, על מנת להשקיע בהקמה של חברות העוסקות בתחום הטכנולוגי, אלקטרוניקה, רפואה ומה שיכול לפתח ולייצר קידמה הן כלכלית והן חברתית. לקראת שנות ה-60 קם לו מודל בארה"ב קרן השקעה פרטית כשותפות מוגבלת, כלומר, עם מנהל מקצועי המוגדר שותף כללי, ומשקיעים המוגדרים שותפים מוגבלים. המטרה של הקרן להשקיע את הכספים במטרה להניב תשואה, כאשר תהליכי ומידניות הניהול מוסכמת וידועה מראש בין המנהל למשקיעים. לתקופת הפעילות יש תוקף ידוע מבעוד מועד. עם הסכמה משותפת של הצדדים ניתן להאריך את הקרן. ישנם מגוון סוגי קרנות בלא מעט תחומים, כל אחת מהן תתמחה בסוג שונה של השקעה. ישנן קרנות המספקות הלוואות גישור, ממוקדות צמיחה, קרנות שניוניות, קרנות הון סיכון, קרנות גידור, קרנות נדל"ן ועוד. כל סוג של קרן היא עולם ומלואו של מידע ואפשרויות. למשל, קרן השקעות נדל"ן באמצעותה ניתן להשקיע בכמה וכמה נכסים כמו, משרדים ושטחי מסחר, דירות מגורים, נכסים בחו"ל ועוד. בנוסף, זוהי השקעה נזילה בנדל"ן – כלומר, ניתן לקנות או למכור החזקה בקרן זו בקלות יחסית בהשוואה למכירה של נכס נדל"ן מוחשי.

קטע וידאו קצר (7:01) שמסביר את המבנה הבסיסי שכל קרן השקעה פועל.

קרן אור או...

בחירת קרן השקעות זהו הליך לא קל בעיקר למי שאינו בהכרח מגיע מהתחום הפיננסי. לבחירה יכולה להיות השפעה על העתיד הכלכלי ואם לא די בכך – גם על הרווחים הצפויים עקב פעילותה של הקרן. לכן, אם מצאתם את עצמכם מתלבטים על איזו קרן להמר, ניתן להיוועץ עם WeSocial שם יעניקו לכם קרן אור מהימנה, מלאה בידע וייעוץ רחב, מקצועיות בתחום – מה שיוביל אתכם להחלטה נבונה ומושכלת.

להסבר נוסף ולדוגמא לקרן השקעות לחץ על התמונה

אולי יעניין אותך גם:

שתפו את הפוסט

חיפוש
Close this search box.

מיזמים נבחרים

רשתות חברתיות

קטגוריות
נושאי האתר
קטגוריות
גלילה לראש העמוד

הרשמה לניוזלייטר

רוצה להיות מעודכן? 

אנחנו מבטיחים לא לשלוח ספאם.

דילוג לתוכן