1(2)

הקהילה שלנו 

המטרה העיקרית של האתר WeSocial היא לחבר בין אנשים ולהקים בסופו של דבר קהילה שיתופית שמטרתה לעזור לכל חברי הקהילה בכל נושא הקשור להלוואות, להשקעות להפקת רווחים, לקידום פרויקטים ומיזמים חברתיים ואישיים. אנחנו נשמח לסייע לכם בכל דרך אפשרית אך כדי שנעשה זאת בצורה הטובה ביותר אנו זקוקים לסיוע גם מהצד שלכם.

במה נשמח לעזור?

       1. במידה ויש לכם השקעות או מניות לא סחירות שרכשתם דרך פלטפורמות לגיוס המונים ומסיבה זו או אחרת אתם מעוניינים למכור, אנא פנו אלינו וננסה לסייע. חיפוש רוכש להשקעה שלכם יהיה בדיסקרטיות.

       2 . בעולם של היום שרמת החיים עולה וישנו רצון לקנות נכסים שהינם בגדר מותרות אך אינם זולים וגם השימוש בהם אינו יומיומי, ישנה האופציה להיעזר בכמה שותפים ולרכוש נכסים יקרים כמו מגרש, בניין או יאכטה במשותף. זוהי סיטואציה מנצחת מצד אחד אתה חלק מבעלות על נכס יקר שתמיד חלמת שיהיה לך ומצד שני זוהי הוזלה משמעותית בעלות הרכישה התפעול שמתפזרת בין כמה שותפים. במידה ואתם מעוניינים לרכוש נכס יקר ואין באפשרותכם לרכוש אותו לבד אנו נשמח לחפש לכם שותפים לקניה.

       3. האם יש לך עסק בתחילת הדרך? עצור לרגע, חשוב על כול גרוש! אולי מתאים לך לשכור נכס בדיור משנה?

ואם אתה בעל עסק עם משרד, האם אתה מנצל את כל המשרד שברשותך, אולי הגיע הזמן להרוויח כמה שקלים ולמצוא דייר משנה, כך או  כך ננסה לסייע לך.

       4. אם הינך מחפש שותף למיזם או לדרך, נא ספר לנו במה מדובר ואנו ננסה למצוא לך שותף או לכוון אותך לדרך הנכונה.

במה נשמח לקבל עזרה?
  1. נשמח לשמוע את דעתכם על הנושאים הנכתבים באתר ולקבל משוב על האתר.
  2. נשמח לשמוע על רעיונות חדשים וחידושים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, ובתחום ההשקעות חברתיות שלא נכתבו באתר.
  3. נשמח שתשתפו את האתר לכמה שיותר אנשים, כדי שהמידע הקיים באתר יגיע גם לחברים ולמכרים שלכם ככל שיותר אנשים ידעו על היתרונות של הכלכלה השיתופית כולנו נרוויח מכך.

לכל שאלה אנא צרו עמנו קשר דרך צור קשר.

אז הצטרפו לקהילה החברתית שלנו ותתחילו לשתף, לחסוך ולהרוויח.