דברו איתנו:
074-7029965

ממפיס היא עיר השוכנת לאורך גדות נהר המיסיסיפי, בדרום מערב מדינת טנסי, ארה"ב.

לאחר משבר הסאבפריים ב-2008, שוק הנדל"ן בממפיס החל לפרוח, בתחילה היו אלה הגופים המוסדיים, קרנות גידור ומשקיעים מתוחכמים שניצלו את ההזדמנות ורכשו קרקעות ונכסים במחירי מציאה ולאחר מכן גם המשקיעים הפרטיים גילו את הפוטנציאל הקיים בה.  גם היום ניתן למצוא נכסים זולים יחסית בממפיס, להשביח את הנכס ולנצל את גלי הגירה לצורך תשואה שוטפת, ועליה במחיר הנכס.

להלן 7 סיבות לכך שממפיס היתה ועודנה יעד השקעה נחשק בקרב משקיעי נדל"ן:

  • צפיפות אוכלוסין נמוכה והגירה חיובית במיוחד בשנים האחרונות (0.26% יותר משנה שעברה צפי לגידול בכ- 30,000 תושבים בשנים הקרובות).
  • אזור המטרו בממפיס דורג במקום הראשון בכל ארה"ב כיעד ליצירת מקומות עבודה ביחס הממוצע ב- 10 שנים האחרונות בכל האזור. לכן, הצמיחה במטרופולין של ממפיס צפויה להיות 2.3% עד 2023, לפי סוכנות הידיעות של בלומברג.
  •  אוכלוסייה צעירה (גיל חציוני 36.7) מה שהופך את ממפיס כיעד חם למשקיעים שיכולים למצוא בקלות שוכרים.
  •  אוכלוסיה חזקה ואיכותית עם הכנסה חציונית למשק בית בסך 54,859$ כ- 30,690$ לנפש.
  • יעד תיירותי –ממפיס מהווה יעד תיירותי וזוכה לפופולריות בזכות האחוזה המפורסמת של אלביס פרסלי, פארקים, מוזיאונים, מגרשי ספוט ונוף של נהר המיסיסיפי.
  • מרכז סחר מרכזי בארה"ב- המרכז הלוגיסטי של חברת השילוח של Fedex שוכן בממפיס, ממפיס היא ציר מרכזי בהעברת סחורות גם דרך נהר המיסיסיפי וגם דרך האוויר באמצעות אחד מנמלי התעופה הפעילים ביותר בארה"ב.
  • מרכז חינוך ותרבות – מערכת חינוך מפותחת עם 18 מוסדות לימוד המדורגים במקום גבוה.

לסיכום

המשקיעים ממשיכים לכבוש את ממפיס. מחיר הנדל"ן  בממפיס עדיין זולים יחסית וממגנטים משקיעים מכל רחבי ארה"ב. הביקוש הגבוה כפי שמדווח ה Memphis Business Journal reports מאפשר לבעלי הנכסים שמוכרים או משכירים לקבל מספר הצעות אפילו באותו היום. מחירי הנדל"ן זולים, ודירות Single house בממפיס יכולים לנוע בין 50,000-75,000 דולר בלבד.

התשואות בממפיס גם לאחר שירותי חברות ניהול נכסים יכולות להגיע ל- 9% למשקיע לפני מס.

אתר דירוג האשראי WalletHub דירג את ממפיס כאחד משווקי הנדל"ן האטרקטיביים ביותר בארה"ב. האתר השווה 300 ערים ברחבי ארה"ב וניתח פרמטרים מרכזיים למשקיעי נדל"ן כמו חוזק הכלכלה, מחיר חציוני לדירה  וכיו"ב (מעודכן ל 13.1.2021).

בשורה התחתונה

אם כבר החלטתם לרכוש נכס פרטי בארה"ב, אז כדאי לעשות את זה בממפיס, גם מכיוון שמחירי הנכסים עוד נמוכים והתשואה גבוהה, אבל יתרה מזאת היא ההתנהלות הקלה יותר מול הדייר במקרה של הפרת חוזה והוצאתו מהדירה במהירות וביעילות הודות לחוקים התומכים בבעל הנכס במדינה (שלא כמו במדינות אחרות בארה"ב).

לקריאה נוספת לחץ כאן

רוצים לדעת עוד...

אולי יעניין אותך גם:

שתפו את הפוסט

חיפוש
Close this search box.

מיזמים נבחרים

רשתות חברתיות

קטגוריות
נושאי האתר
קטגוריות
גלילה לראש העמוד

הרשמה לניוזלייטר

רוצה להיות מעודכן? 

אנחנו מבטיחים לא לשלוח ספאם.

דילוג לתוכן