התפנה לכם קצת כסף בבנק ואתם מתלבטים במה להשקיע? החלום שלכם זה נכס להשקעה אבל התקציב אינו מספיק? יש לנו פתרון בול בשבילכם! השקעת המונים בנדל”ן. השקעות המונים הן טרנד שסחף בשנים האחרונות את ארצות הברית, אירופה וגם את ישראל. השקעות מאפשרות לאנשים פרטיים להשקיע בסטארטאפים, חברות, ארגונים ומוסדות תמורת מניות בחברה. בניגוד למימון המונים שבהן מקבלים תשורה תמורת ההשקעה. בהשקעות המונים אתם יכולים להרוויח בגדול. במידה וחברה פורצת או יוצאת לאקזיט. 

השקעות המונים בנדל"ן - הטרנד החדש 

גם עולם הנדל”ן החליט להצטרף לטרנד הלוהט של השקעות המונים. עולם ההשקעות היום מאפשר למשקיעים פרטיים, שאינם יכולים לרכוש לבד נכס להשקעה, להצטרף לאנשים נוספים כמותם ולרכוש יחד נכס. כל משקיע יקבל חלק יחסי בנכס וזאת בהתאם לחלקו בהשקעה – כך שגם התשואה או הרווחים מהנכס (שכירות או מכירה) מתחלקים באופן יחסי בין המשקיעים השונים.  

בארץ, טרנד ההשקעות ההמונים בנדל”ן החל לפרוץ באופן משמעותי עם כנסתו של החוק על מיסוי דירה שלישית שהוצע ע”י שר האוצר משה כחלון (כולנו). שר האוצר החליט לקדם בינואר 2017 חוק במטרה לגרום למשקיעים למכור את הנכסים וכך לפנות נכסים לשוק הכללי, ולזוגות הצעירים בפרט.  למרות זאת, הזוגות הצעירים לא עטו על הדירות המתפנות מכמה סיבות עיקריות: הראשונה, יש צורך בהון עצמי ראשוני גבוה. בישראל לא ניתן לקחת משכנתה עד לשווי של 75% מערך הדירה. שנית, מחירי הדירות בישראל עלו בעשור האחרון בלמעלה מ- 300%. הסיבה השלישית, מיעוט דירות פנויות באזורים מרכזיים ואטרקטיביים למגורים .

מסיבה זו, אנשים רבים רואים בהשקעה חברתית בנדל”ן אפשרות להכניס רגל לשוק הנדל”ן הרותח. אחרים רואים בדרך זו, כאפשרות להכנסה פסיבית קבועה. כל זאת במידה והדירה שנרכשה ממוקמת באזורים אטרקטיביים כמו תל אביב, גבעתיים, רמת גן והרצליה. עם זאת חשוב לציין כי מדובר בתחום מתפתח חדש יחסית (פחות מעשור) כאשר מינימום ההשקעה בנכס עומד על 100 אלך שקלים.

אפיק השקעה נוסף הוא השקעה בנדל"ן מניב 

מאז שנת 2006, ישנה אפשרות לפרטיים להשקיע גם בקרנות ריט (RITEׂ). ריט (מהמילה ריטייל Retail) המשקיעות בנדל”ן מניב כמו משרדים, חנויות, מרכזי מסחר ועוד. כך המשקיעים יכולים “ליהנות” מהכנסות שוטפות שמגיעות מהשכרת הנכסים. השימוש במילה ריט מחייב את הקרן, הן להשקיע בנדל”ן מניב, והן לחלק דיבידנדים למשקיעים לפי הכנסות הקרן. השקעה בחברות ריט אפשריות בארצות הברית, אנגליה, צרפת, הולנד, בלגיה וגם בישראל.

לסיכום, במידה ויש לכם סכום כסף פנוי שאינו גדול, השקעה בהשקעות חברתיות בנדל”ן יכולה לאפשר לכם תשואה יפה וקבועה לאורך זמן.

קטע וידאו קצר (8:11) שמסביר את על העצמה שיש לפלטפורמות המתמחות בהשקעות המונים בנדל”ן.  הסרטון מראה כיצד אפשר באמצעות תכנית לבנות תיק השקעות מנצח.

התפנה לכם קצת כסף בבנק ואתם מתלבטים במה להשקיע? החלום שלכם זה נכס להשקעה אבל התקציב אינו מספיק? יש לנו פתרון בול בשבילכם! השקעת המונים בנדל”ן.

אולי יעניין אותך לקרוא?

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מיזמים נבחרים

השקעה במנהטן

Exitvalley - להשקיע חכם בסטרטאפ מנצח

logo
התחל לעקוב אחרי המומחים
הטובים בעולם בשוק ההון.

השקעה פיננסית כנגד בטוחה

קורסים אונליין בתחומי ההשקעות והפיננסיים

קורס אונליין לבינה עסקית
קורס אונליין במסחר באופציות בשוק ההון האמריקאי
קורס אונליין במסחר בנפט

Fiverr - שירות פרילנסרים לעסקים

רשתות חברתיות

קטגוריות

קטגוריות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
   הרשמה לניוזלייטר
דילוג לתוכן