דברו איתנו:
074-7029965

רשת האינטרנט מלאה בהבטחות להשקעות נדל”ן עם תשואה טובה, אך חלקן הגדול נשארות בגדר הבטחה ותו לא. לפני כל השקעה חשוב לבדוק כמובן מי היזם אך המיקום של הפרויקט הוא הגורם ההכרחי ביותר להצלחת הפרויקט. השקעות באירופה ובחלקים מסוימים בארה”ב יכולות אולי להיות השקעות טובות אבל אף אחת מהן לא יכולה להתחרות כמקום הטוב ביותר להשקעה כמו העיר ניו- יורק, העיר שיש בה הכל מהכל.
כל משקיע יודע שהמקום הטוב ביותר להשקעה היא העיר ניו יורק. זו העיר שנמצאת ברשימת הערים הכי מתוירות בעולם. העיר אשר רבים חולמים לגור בה. העיר שלא נחה לרגע.
כל משקיע היה רוצה להשקיע בה אבל עד היום רק משקיעים בודדים יכלו לעשות, משקיעים שהיה להם כמה מאות אלפי דולרים.
אז הבשורה שלי היא שזה היה נכון עד לא מזמן, כי היום זה בהחלט אפשרי ליהנות מהשקעה בעיר ניו יורק. בסכום השקעה לא גבוה, סכום שכל משקיע יכול לעמוד בו, גם אתה יכול להשקיע בעיר ניו יורק. אם מעניין אותך לשמוע על זה עוד, המשך לקרוא.

הכירו את HAP- חברת יזמות והשקעות נדל”ן מהמובילות והמוכרות בישראל המתמחה בהשקעות בארה”ב.

בעזרת המומחיות שלה כל אחד יכול להשקיע בעיר הכי שווה בעולם, ניו יורק,  החל מ- 100 אלף שקל בלבד.

חברת HAP היא בעלת ניסיון של מעל עשר שנים ביזמות, בניה וניהול של השקעות ופרויקטים בנדל”ן במיוחד במנהטן, ניו יורק, בהיקף של כ-1600 יחידות דיור. מרבית הפרויקטים של החברה הסתיימו או שנמצאים בשלבי בנייה שונים.
לאחרונה, חברת HAP יצאה במודל חדש וייחודי של השקעה המשלב השקעה אחת שמפוזרת בשלושה פרויקטים שונים שנמצאים בשלבי בנייה מתקדמים וכולם ממוקמים באזורי ביקוש בניו יורק וסביבותיה.

מודל HAP TRIPLE GP- מודל ייחודי, בטוח יותר ורווחי יותר.

המודל הזה מתאים בדיוק לצרכי המשקיע. אפשרות להשקיע כל סכום החל מ-100 אלף שקל המפוזר באופן שווה בין שלושת הפרויקטים. הפרויקטים נמצאים בשלבי בנייה שונים. פיזור ההשקעה ביניהם מקטין את הסיכון ומגדיל את הרווחיות של ההשקעה. פיזור ההשקעה נותן שקט נפשי למשקיע. מודל ייחודי כמו זה כמעט ואף חברה לא מציעה לקהל המשקיעים.

פרויקטים בשכונות המבוקשות ביותר בניו יורק:

הפרויקט באפטאון מנהטן - HAP SEVEN

הפרויקט ממומקם בפינת רחוב 190 ובורדווי במנהטן, ניו יורק. הבניין יכלול קומת מסחר, משרדים ו- 129 יחידות דיור להשכרה, ויכלול גם חניון תת קרקעי. גיוס ההון לפרויקט מבוצע באמצעות תשקיף, בהתאם לחוק ניירות הערך, ומפורסם באתר המגנ”א, והשותפות הציבורית מפוקחת כחוק על ידי רו”ח מבקר, מבקר פנים, ועדת ביקורת ודירקטורים חיצוניים. עלות בניית הפרויקט מתוקצב בסכום של כ-75 מיליון דולר. הוא נמצא כעת בשלב בניית השלד ובנייתו אמורה להסתיים בעוד כ-20 חודשים.

hap seven
hap seven
פרויקט HAP SEVEN

פרויקט הממוקם 11 דקות ממנהטן - HAP TOWER

הפרויקט יוקם על מגרש ברחוב summit באזור Journal square בעיר ג’רזי סיטי . המגרש נמצא בסמוך לתחנת רכבת שזמן הנסיעה ממנה לעיר מנהטן הוא 11 דקות בלבד. הפרויקט הוא בניין בן 42 קומות שיכלול 900 דירות, חניון תת קרקעי וסביבו יוקם פארק לרווחת התושבים. גיוס ההון לפרויקט מבוצע באמצעות תשקיף , בהתאם לחוק ניירות הערך, ומפורסם באתר המגנ”א, והשותפות הציבורית מפוקחת כחוק על ידי רו”ח מבקר, מבקר פנים, ועדת ביקורת ודירקטורים חיצוניים. היתר בנייה לפרויקט התקבל באפריל 2020.

hap-tower
פרויקט HAP TOWER

פרויקט באחת השכונות המבוקשות ביותר בלב מנהטן - HAP TRIBECA

הפרויקט הוא בניין מגורים, שיכלול 41 יחידות דיור, חנויות, ומחסנים ומיועדים למכירה. הפרויקט נמצא בשכונת TRIBECA, מנהטן, ניו יורק. גיוס ההון לפרויקט מבוצע באמצעות תשקיף, בהתאם לחוק ניירות הערך, ומפורסם באתר המגנ”א, והשותפות הציבורית מפוקחת כחוק על ידי רו”ח מבקר, מבקר פנים, ועדת ביקורת ודירקטורים חיצוניים. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה התחלתיים לאחר שהבניין הישן שהיה במגרש נהרס לטובת הקמת בניין חדש. 

טרייבקה בניה
טרייבקה סופי
פרויקט HAP TRIBECA​

ישנם יתרונות רבים להשקעה בחברת HAP

לחברת HAP יש מספר יתרונות שלא תמצא בחברות אחרות:

  1. חברת HAP היא בעצמה החברה היזמית, זה אומר שהיא משקיעה בפרויקטים כספים משלה- בדרך כלל כ-20% מההון הדרוש לפרויקט. משקיעים המעוניינים להשתתף איתה בהשקעה עושים זאת ישירות מולה ושותפים איתה בהשקעה וברווחים ובאינטרס להצלחת הפרויקטים.
  2. תקופת ההשקעה היא לכ-3 שנים. חלוקת הרווחים והחזרת כספי ההשקעה תהיה בשלוש פעימות, בהתאם למימושו של כל פרויקט. הפרויקטים נמצאים כרגע בשלבי בנייה שונים; שניים נמצאים כבר בשלב הביצוע והשלישי קיבל היתר לאחרונה.
  3. ההשקעה, חלוקת הרווחים  וכל ההתנהלות של השותף הכללי בשלושת השותפויות הציבוריות מתנהלת תחת שקיפות מלאה לציבור ובפיקוח של גורמים חיצוניים מקצועיים.

לסיכום,
בזכות המודל הייחודי של חברת HAP, כל אחד שיש לו מינימום 100 אלף שקל יכול להשקיע בעיר השווה ביותר, ניו יורק, וליהנות מכל היתרונות שהיא נותנת למשקיעים בה.

השאר פרטים להשקעה במודל HAP TRIPLE GP
אולי יעניין אותך לקרוא:

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מיזמים נבחרים

logo
התחל לעקוב אחרי המומחים
הטובים בעולם בשוק ההון.

השקעה פיננסית כנגד בטוחה

רשתות חברתיות

קטגוריות

נושאי האתר
קטגוריות
גלילה לראש העמוד

הרשמה לניוזלייטר

רוצה להיות מעודכן? 

אנחנו מבטיחים לא לשלוח ספאם.

דילוג לתוכן