דברו איתנו:
074-7029965

קרן גידור

קרן גידור

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דברים שיכולים לעניין אותך

פוסטים אחרונים

קופות IRA בישראל, כל מה שצריך לדעת

קופות Individual Retirement Account, IRA, הן קופות בניהול אישי. קופות אלו הן סוג של קופות גמל והן מאד פופולריות, במיוחד

תיקון 190 – כל מה שרצית לדעת

תיקון 190 נכנס לתוקף כבר מ- 2012 ומטרתו לעודד עצמאים ושכירים הקרובים לגיל פרישה או שכבר יצאו לגמלאות לבצע חיסכון שהוא

מטבעות קריפטו – כל מה שאתה צריך לדעת כדי להיכנס ולסחור

בשנים האחרונות תופעת מטבעות הקריפטו פרצה בסערה לחיינו. הרעש הגדול שנוצר סביב העניין גורם לרבים לרצות להיכנס לתחום הזה, אבל

פתרונות השקעה למשקיע הסולידי

אם אתה מגדיר את עצמך כמשקיע סולידי,שלא מוכן להיכנס להרפתקאות מסוכנות, ובכל זאת מוכן לשמוע על השקעות בטוחות יותר, אז

נא להכיר, השקעות משפטיות–השקעה בצדק!

מהן השקעות משפטיות? השקעות משפטיות אלו הן השקעות בהן עורכי דין ומשקיעים (תובעים) פוטנציאלים מגישים תביעה משותפת במטרה לזכות בתביעה

קטגוריות

קטגוריות

קרן גידור

אלו מבניכם המעוניינים ללמוד על משמועת קרן גידור, נסביר כי מדובר בקרן השקעה שהמתבססת על אסטרטגיה בזכותה ניתן ליצור רווחים – בכל מצב שהוא בשוק. זאת על ידי שימוש במגוון אמצעי גידור פיננסיים. למענה נוסף בתחום, ניתן לפנות אל חברת WeSocial . צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

מה צריך להבין במושג קרן גידור

קרן גידור קיימת בשוק כבר משנות ה-90 לערך, בעבר קראו למושג חברות השקעה או קרנות פרטיות. מה בעצם עושה הקרן? מגייסת כספים מגופים פרטיים ועסקיים וגם מגופים מוסדיים, משקיעה את הכסף בתמורה לדמי ניהול. ההבדל העיקרי בין קרן גידור למסלולי השקעה אחרים, שהיא אינה סחירה, אינה כפופה לרגולציה המחמירה של רשות ניירות ערך ויתרה מכך – לא קיימת מגבלה של שכר, כלומר דמי הניהול יכולים בהחלט להיות מושפעים ברווחים של מנהל הקרן. לכן, אנחנו מגלים עליה משמעותית וצמיחה בקרנות גידור. נראה כי כיום ישנן קרנות גידור המנוהלות על ידי בכירים שעזבו את הגופים המוסדיים לטובת ניהול הקרנות, כך שניתן להבין כמה פוטנציאל כלכלי עצום זיהו פה מנהלים בכירים. קיימות אסטרטגיות לניהול הקרן, אחת מהן היא לגדר (מכאן גם מקור השם) את הרווח וההפסד של הקרן. אסטרטגיה נוספת היא שורט/לונג שמטרתה לרכוש מניות שהביצועים שלהם יהיו עדיפים, ובמקביל למכור בחסר מניות הנמצאות בהערכת יתר. זאת על מנת להגן מפני שינויים בשוק. דמי הניהול שנגבים בדרך כלל 2% מהיקף ההשקעה, לרוב גם תלויים בביצועים. מקובל לגבות 10%-20% מהרווח. צריך תמיד לזכור כי אם הרווח היה נמוך דמי הניהול יהיו נמוכים יותר ולהפך.

מורכב אך מעניין

או שיש לך את הידע והרצון לדעת על העולם הפיננסי ובמילים אחרות על הכסף שלך, או שאתה מעדיף לתת לצלע השנייה בבית להתמודד עם הסיטואציה. עולם ההשקעות הינו שוק מרתק, מעניין, סוחף ומותח. באתר של חברת WeSocial  תוכל לצרוך כל כך הרבה ידע מקצועי ומעודכן על האפיקים וההשקעות האלטרנטיביות מסכומים קטנים ועד גדולים. המלצתי, אל תישארו חסרי ידע, תרימו אליהם צלצול.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן