קרן גידור

קרן גידור

קטגוריות

קטגוריות

קרן גידור

אלו מבניכם המעוניינים ללמוד על משמועת קרן גידור, נסביר כי מדובר בקרן השקעה שהמתבססת על אסטרטגיה בזכותה ניתן ליצור רווחים – בכל מצב שהוא בשוק. זאת על ידי שימוש במגוון אמצעי גידור פיננסיים. למענה נוסף בתחום, ניתן לפנות אל חברת WeSocial . צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

מה צריך להבין במושג קרן גידור

קרן גידור קיימת בשוק כבר משנות ה-90 לערך, בעבר קראו למושג חברות השקעה או קרנות פרטיות. מה בעצם עושה הקרן? מגייסת כספים מגופים פרטיים ועסקיים וגם מגופים מוסדיים, משקיעה את הכסף בתמורה לדמי ניהול. ההבדל העיקרי בין קרן גידור למסלולי השקעה אחרים, שהיא אינה סחירה, אינה כפופה לרגולציה המחמירה של רשות ניירות ערך ויתרה מכך – לא קיימת מגבלה של שכר, כלומר דמי הניהול יכולים בהחלט להיות מושפעים ברווחים של מנהל הקרן. לכן, אנחנו מגלים עליה משמעותית וצמיחה בקרנות גידור. נראה כי כיום ישנן קרנות גידור המנוהלות על ידי בכירים שעזבו את הגופים המוסדיים לטובת ניהול הקרנות, כך שניתן להבין כמה פוטנציאל כלכלי עצום זיהו פה מנהלים בכירים. קיימות אסטרטגיות לניהול הקרן, אחת מהן היא לגדר (מכאן גם מקור השם) את הרווח וההפסד של הקרן. אסטרטגיה נוספת היא שורט/לונג שמטרתה לרכוש מניות שהביצועים שלהם יהיו עדיפים, ובמקביל למכור בחסר מניות הנמצאות בהערכת יתר. זאת על מנת להגן מפני שינויים בשוק. דמי הניהול שנגבים בדרך כלל 2% מהיקף ההשקעה, לרוב גם תלויים בביצועים. מקובל לגבות 10%-20% מהרווח. צריך תמיד לזכור כי אם הרווח היה נמוך דמי הניהול יהיו נמוכים יותר ולהפך.

מורכב אך מעניין

או שיש לך את הידע והרצון לדעת על העולם הפיננסי ובמילים אחרות על הכסף שלך, או שאתה מעדיף לתת לצלע השנייה בבית להתמודד עם הסיטואציה. עולם ההשקעות הינו שוק מרתק, מעניין, סוחף ומותח. באתר של חברת WeSocial  תוכל לצרוך כל כך הרבה ידע מקצועי ומעודכן על האפיקים וההשקעות האלטרנטיביות מסכומים קטנים ועד גדולים. המלצתי, אל תישארו חסרי ידע, תרימו אליהם צלצול.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן